Oferta konferencyjna Hotelu Brant daje szereg możliwości zorganizowania udanych prezentacji, szkoleń, konferencji czy też spotkań firmowych. Zarówno klimatyzowane sale wielofunkcyjne z doświetlone światłem dziennym, jak i ich profesjonalne oraz najnowsze wyposażenie techniczne stanowią o atrakcyjności Hotelu jako obiektu konferencyjno-szkoleniowego

 

sala bankietowa Warszawa


Sukces każdego spotkania leży w doskonałej logistyce i dbałości o szczegóły

Do Państwa dyspozycji jest zespół pracowników, których profesjonalizm i zaangażowanie sprawią, że organizacja konferencji w naszym obiekcie będzie wyjątkowo przyjemna, a każde spotkanie, konferencja czy szkolenie będzie Państwa sukcesem Hotel Brant oferuje cztery sale o łącznej powierzchni 580 m^2 oraz przestronne foyer o powierzchni 160 m^2. Szczegółowe wymiary poszczególnych sal oraz ich maksymalne ustawienia w zależności od rodzaju spotkania przedstawione zostały w tabelce.

 

SALA TEORIA

Jako jedyna umieszczona jest na pierwszym piętrze Hotelu, w bezpośrednim sąsiedztwie windy i klatki schodowej. Z tego tez powodu wykorzystywana jest przede wszystkim przez grupy zorganizowane śpiące w naszym Hotelu. Jej narożne położenie powoduje, że jest ona bardzo jasna, doświetlona światłem dziennym.
Powierzchnia Sali Konferencyjnej wynosi blisko 110 m^2 pozwalając na organizację spotkań do 120 osób. Sala wyposażona jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz najnowszy sprzęt konferencyjny i audio-video.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą bankietową i atrakcyjnymi pakietami konferencyjnymi.

Sala konferencyjna Warszawa


SALA PRAKTYKA

Sala Bankietowa jest największą i najbardziej reprezentacyjną salą w Hotelu Brant, o powierzchni 370 m2. Jej lokalizacja na parterze Hotelu sprawia, że jest ona bardzo łatwo dostępna zarówno dla Gości hotelowych jak i bezpośrednio dla Gości z zewnątrz. Sala ma dwa osobne, szerokie wejścia z holu recepcyjnego oraz dodatkowe wyjście na zewnętrzny taras, świetnie sprawdzający się np. podczas przerw na kawę.
Sala Bankietowa jest z dwóch stron doświetlona światłem dziennym. Wyposażona jest w indywidualnie sterowany system klimatyzacji, najnowsze systemy audio-video oraz sprzęt konferencyjny.
Sala Bankietowa wraz z przyległym zapleczem kuchennym pozwala na przygotowanie i bezproblemową obsługę imprez, konferencji i bankietów nawet do 400 osób. Sala posiada system akustycznych ścian przesuwnych dzięki czemu istnieje możliwość podzielenia jej na 5 sal warsztatowych. 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się pełną ofertą bankietową i atrakcyjnymi pakietami konferencyjnymi.

 

 

SALA KAMERALNA I VIP

Obydwie Sale Kameralne położone są podobnie jak Sala Balowa na parterze Hotelu Brant. Ich lokalizacja stanowi o ich wielofunkcyjności, gdyż mogą zarówno stanowić część Restauracji jak również zostać przygotowane jako oddzielnie sale konferencyjne. Większa z sal, o powierzchni 65 m^2, posiada bezpośrednie wyjście na otaczający Hotel teren zielony, gdzie latem umiejscowiony jest ogródek letni.

konferencje pod Warszawą - centrum konferencyjne

WSPÓŁPRACUJEMY Z

sale konferencyjne warszawa - ostry dyżur

Ostry Dyżur Mentoringowy to propozycja pierwszego kontaktu z zakresu: 

ważnych wystąpień publicznych lub narad
diagnostyki właściwej decyzji / zmiany
wsparcia w rozwiązaniu problemu lub sporu wewnętrznego

www.lifeskills.pl

sala konferenyjno szkoleniowa warszawa/ pod warszawą