+48 22 789 00 10, +48 512 041 662
logo hotel
Aktywności

Aktywności

Wirtualny spacer
Accor logo
Moc wrażeń Integracje
<span>Bitwa </span>na łuki
Bitwa na łuki

Do komfortowej gry wystarczy zwykły dres. Strzały nie brudzą, nie zostawiają siniaków, nie zanieczyszczają terenu. To doskonała alternatywa dla lubiących „czystą grę”. Bitwa to polowanie na punkty przeciwnika, to nielimitowana ilość strzał, to 15 minut czystej adrenaliny! Pełne bezpieczeństwo gwarantują specjalnie przygotowane strzały bitewne oraz maski z systemem ochronnym na oczy i skronie.

<span>W zdrowym ciele </span></br> zdrowy duch
W zdrowym ciele
zdrowy duch

Zajęcia dla grup obejmują następujące dyscypliny:

- zumba

- nordic walking

- cross fit

- siatkówka plażowa

- badminton

Warsztaty kulinarne

Wspólne gotowanie z Szefem Kuchni to niezapomniana przygoda. Grupy przygotowują potrawy degustacyjne i mogą spórbować każdego z dań. Przykładowe bloki tematyczne: kuchnia amerykańska, klasyczne fish & chips, kuchnia tex-mex, cała prawda o tatarze.

<span>Warsztaty </span> kulinarne
Geocaching
Geocaching

Grupa zostanie podzielona na mniejsze zespoły, które będą miały za zadanie dotrzeć do jak największej ilości ukrytych skrzynek. Z pomocą w pokonywaniu trasy przyjdzie uczestnikom ręczna nawigacja GPS. Nawigacja zostanie wyposażona w punkty POI. Cześć z punktów należało będzie rozszyfrować. Przykładowe konkurencje: przeprawa na tratwach, pole minowe, tor przeszkód w ciemności, odkrywczy namiot, komunikator zaszyfrowanych wiadomości, transport niebezpiecznego ładunku, budowanie schronienia, medyczna eskapada, budowa oczyszczalni wody

Misja epidemia

Ubrani w specjalne kombinezony i maski będziecie musieli wykonać szereg zadań by odnaleźć skrzynię z ukrytą szczepionką. Przykładowe zadania: transport delikatnego ładunku po torze przeszkód, sztuka ujarzmienia wroga, opatrzenie i przetransportowanie rannej osoby w bezpieczne miejsce, budowa broni, komunikacja alfabetem semaforowym, odnalezienie zagubionych elementów układanki w zadymionym namiocie, labirynt w ciemności, budowa balonu.

<span>Misja </span> epidemia
<span>Wesoła</span> olimpiada
Wesoła olimpiada

To wyjątkowy program stworzony w duchu wspólnej integracji i wzajemnego motywowania się zespołów do wykonywania przygotowanych zadań i konkurencji na wesoło. Przykładowe konkurencje: Mega piłkarzyki, poskromienie byka, dart XXL, hokej na trawie, Bumperball, tor wymiatacze, bitwa na łuki, polowanie na ruchomy cel, starcie sumo, ring bokserski.

Bieg Spartakusa

Słynny bieg w nieco innej odsłonie. Będziecie mieli okazję przekonać się ile w Was siły, ile chęci współpracy oraz pomocy uczestnikom biegu. Tu nie liczy się jedynie współzawodnictwo, ale współpraca. Oderwani od codzienności zmierzycie się z własną wytrzymałością. Przykładowe zadania: przeprawa na tratwach, bieg z oponą, błotna przeprawa, skok przez płotki, małpi gaj, pajęczyna, pneumatyczny tor przeszkód, z zasłona dymna, bieg przez opony, ukośna platforma, równoważnia, padnijpowstań, spacer drwala, skok zaufania.

<span>Bieg </span> Spartakusa
<span>Bumper </span> balls
Bumper balls

Nasze kule to wyjątkowy pomysł na niecodzienną rozrywkę. Bumper Balls to wiele możliwości gry poprzez kreatywne i pełne emocji rozgrywki na wyjątkowym, dmuchanym boisku. Maksymalna ilość zawodników w jednej grze to 10 osób.

Dekalog komunikacji

Podzielimy Was na zespoły. Zadaniem każdego zespołu będzie wspólne rozwiązywanie zadań. Tylko połączenie wysiłków wszystkich zespołów przyniesie efekt. Przykładowe zadania: chaos komunikacji, paranoja oczekiwań, migiem do celu, szyfrem pisane, labirynt komunikacji, aktywuj się, teletabu, tratwy przeciążeń, pierścień napięć, przestrzeń problemów, logistyczna przeprawa, nić porozumienia.

<span>Dekalog </span> komunikacji
<span>Off </span> road
Off road

Każda drużyna dostanie do dyspozycji samochód terenowy Nissan GR lub Land Rover z kierowcą. Podczas spotkania w bazie grupa zostaje losowo podzielona na teamy. uczestnikom spotkania wręczane są poglądowe mapy terenu z zaznaczonymi punktami kontrolnymi.

CSR

To specjalny program skierowany do osób lubiących pomagać. Wszystkie przedmioty wykonane podczas realizacji wydarzenia, trafią do dedykowanych miejsc, typu domy dziecka czy schroniska dla zwierząt. Przykładowe zadania: budowanie bud dla psów, składanie rowerów, szycie pluszowych niedźwiedzi, budowanie karmników dla ptaków, wykonanie mebli z palet.

CSR
<span>Escape </span> room
Escape room

To integracja odbywająca się w zamknięciu, w specjalnie zaadaptowanym na potrzeby scenariusza pokoju w którym ukryty zostaje szereg zagadek logiczno–detektywistycznych, mających na celu doprowadzenie uczestników do upragnionego celu. Przykładowe pokoje: PRL, pracownia Świętego Mikołaja, antykwariat, pokój matematyczny, cela więzienna, fabryka zabawek, pokój podróżnika, pokój humanistyczny.

Gra miejska

Każda z drużyn dostanie wycinek mapy, która wprowadzi ich w dalsze tajniki gry. By odgadnąć treść zagadki uczestnicy muszą każdorazowo odczytać informacje zaszyfrowane na murach starych kamienic, we wnętrzach starych kościołów i w zakamarkach malowniczych zabytkowych uliczek. Miejsca ukrycia zagadek będą oznakowane w specyficzny sposób, w niektórych z nich na Gości oczekiwały będą tajemne postacie, oczekujące haseł. Wszystkie zagadki nawiązywać będą do tematu gry.

<span>Gra </span> miejska
<span>Olimpiada </span> techniczna
Olimpiada techniczna

„Olimpiada techniczna” to program stworzony z myślą o grupach, które chcą połączyć integrację z poznawaniem ciekawostek ze świata techniki i fizyki. Nasi uczestnicy będą mieli możliwość spróbować swoich sił w konkurencjach, które wymagać będą intensywnej współpracy i istnej burzy mózgów.

Masz minutę

Waszym celem będzie wykonanie szeregu niewykonalnych zadań, tak by zmieścić się w 60 sekundach. Zaliczenie pierwszego zadania pozwoli Wam przejść do zadania drugiego. Poprawne wykonanie tego zadania to gwarantowany udział w rundzie finałowej.

<span>Masz </span> minutę
<span>Poznaj</span> Polskę
Poznaj Polskę

Wszystkie pytania i zadania nawiązują do kultury polskiej. Serię konkurencji zakończy runda finałowa, w której wszystko może się zmienić. O ilości otrzymanych punktów decyduje szczęśliwy traf w kuli punktacyjnej. Przykładowe konkurencje: głuchy telefon, kalambury, cytaty TV i filmowe, kultowy przebój, polszczyzna, kto kim jest, wiedza o Polsce.

Lip dup

Stawiamy przed Wami możliwość nagrania wyjątkowego teledysku. Z naszą pomocą nagracie niezapomniany teledysk, potem wspólnie obejrzymy go na wielkim ekranie i razem wyłonimy najlepszą ekipę. Zanim podejmiecie się wyzwania nagrania LipDuba, zostaniecie zaproszeni na część teoretyczną. Podczas wykładu poznacie podstawowe informacje związane z pracą filmowca, po- znacie techniki pracy operatorów i oświetleniowca.

<span>Lip </span> dup
<span>Maszyna </span>Goldberga
Maszyna Goldberga

Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły by następnie wylosować stacje zadaniowe. Dostarczone przez nas projekty budowlane pozwolą Wam wspólnie zbudować wyjątkowy i działający mechanizm. Skomplikowana reakcja łańcuchowa wykona za Was banalną czynność. Maszyna Goldberga jest idealna do promocji produktu. Budowanie Maszyny Goldberga może pobudzić was do zastosowania nowatorskich rozwiązań.

Strzelnica

Na specjalnie zaaranżowanym stanowisku będą mieli Państwo okazję do wytrenowania swojego celnego oka. Konkurencje: wiatrówki, łuki, markery paintballowe

Strzelnica
Military outdoor

Działanie zespołowe, ciekawe techniki wojskowe, wspólna mi- sja, emocje i smak ryzyka sprawią, że będzie to niezapomniana przygoda, okazja do wzajemnego poznania się i integracji! Uczestnicy będą musieli zjednoczyć się we wspólnej walce jako żołnierze jednostek specjalnych, by sukcesywnie ukończyć wszystkie postawione przed nimi zadania.

<span>Military </span> outdoor
<span>Poszukiwacze </span>skarbów
Poszukiwacze skarbów

Uczestnicy, z pomocą urządzeń GPS, mają za zadanie dotrzeć do wszystkich zadań wytypowanych jako etapy poszukiwania skarbu. Proponujemy realizację zajęć w grupach, które pod okiem naszych instruktorów będą miały do wykonania kilka zadań. Na każdym punkcie grupa otrzyma wskazówki dotyczące następnego zadania. Każda ze stacji będzie osobno punktowa- na, a o końcowej klasyfikacji drużyn zdecyduje liczba zgromadzonych punktów!

Bicie rekordu Guinessa

Uczestnicy mają za zadanie wziąć udział we wszystkich konkurencjach wytypowanych jako etapy „Bicia rekordu Guinnessa”. Każda grupa pod okiem naszych instruktorów będzie miała do wykonania kilka konkurencji – stanowiska punktowane. Na każdym stanowisku grupa otrzyma wskazówki dotyczące następnego zadania i informację, jaki rekord jest do pobicia. Każda ze stacji będzie osobno punktowana, a o końcowej klasyfikacji drużyn zdecyduje liczba zgromadzonych punktów!

<span>Bicie</span> rekordu Guinessa
<span>Budowa </span>Salonu Sprzedaży
Budowa Salonu Sprzedaży

Wszystkie drużyny spotykają się na placu budowy, gdzie za zgromadzone Firmocenty kupują materiały do budowy Salonu Sprzedaży. Plan budowy: strategia zakupów, produkt, slogan reklamowy, kampania reklamowa, baner reklamowy.

Kto zabił?

Komponujemy według wskazówek i preferencji gości. Kuchnia polska to tylko jedna z wielu propozycji kulinarnych dla gości weselnych. Również forma przyjęcia pozostaje do państwa wyboru - elegancki koktajl czy całonocna zabawa z poprawinami dnia następnego.

<span>Kto </span> zabił?
<span>Monopol w skali makro </span></br> + escape room
Monopol w skali makro
+ escape room

Plansza do gry jest wielkoformatowa i tak skonstruowana, by łatwo obserwować całość gry. Niestandardowe pola występujące na polu: stół do gry w Black Jack’a, fighter, olimpiada i wojna gangów. Wszędzie możecie się wzbogacić.... A w tajemniczym pokoju, jeśli szybko się uwolnicie, zdobędziecie dodatkową gotówkę.

Fashion style

Pomożemy w stworzeniu własnej kolekcji, dostarczymy mate- riały niezbędne do uszycia ubrań, przygotujemy wybieg dla modelek i modeli. Wszystko po to, abyście Państwo choć przez chwilę poczuli się jak prawdziwi projektanci mody tworząc najlepsze kreacje, które podbiją światowe rynki. Scenariusz prowokuje do spontaniczności, otwartej i ożywionej dyskusji, motywuje do zaprezentowania swoich zdolności i wzajemnego poznawania się.

<span>Fashion </span> style
<span>Strefa</span> art
Strefa art

To nietypowe spotkanie, podczas którego uczestnicy nie tylko współdziałają dla dobra zespołu, ale też ocierają się o sztukę tworząc niepowtarzalne obrazy. Nie jest to z pewnością wydarzenie pełne zbędnego patosu, a wręcz przeciwnie, liczy się tutaj poczucie humoru, dobra zabawa i kreatywność. Na koniec zrobimy pamiątkowe zdjęcia każdego obrazu, a z nich możemy przygotować firmowe kalendarze.

Zaplanuj z nami udane spotkanie

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zrób to tutaj. Zadzwoń lub napisz!

* Pola wymagane

Opinie & Gwiazdy w Hotelu Brant ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ

Hotel Brant to także miejsce wielu medialnych imprez. Kilka razy w roku organizujemy autorskie eventy, na których nie brakuje osobistości z pierwszych stron gazet. Cieszymy się, że wśród nich znajdujemy naszych stałych gości.

ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ
Extra hotel i przemiła obsługa!!!
Serdecznie polecam hotel Brant. Bardzo czyściutki i milutki. Miła obsługa i pyszne jedzonko. Polecam go z czystym sumieniem i myślę iż jak ktoś raz się wybierze to na pewno wróci. Cudne Andrzejki i cudne Mikołajki dla dzieci. Dziękujemy.
angelw1 - TripAdvisor
ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ
ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ
#atrakcje
#hotelbrant
Mocne 5 gwiazdek ! Aż szkoda było wyjeżdżać
Szymon Be - Facebook
rezerwuj online
Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij