+48 22 789 00 10, +48 512 041 662
logo hotel
Gwiazdy w hotelu

Gwiazdy w hotelu

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Gwiazdy w hotelu
21 wrz 23'
22 wrz 23'
Wirtualny spacer
Accor logo
Niezwykłe osoby wyjątkowy czas

Hotel Brant to także miejsce wielu medialnych imprez. Kilka razy w roku organizujemy autorskie eventy, na których nie brakuje osobistości z pierwszych stron gazet. Cieszymy się, że wśród nich znajdujemy naszych stałych gości.

Wiązowna Trail

Co roku organizujemy wyjątkową imprezę biegową dla wszystkich, którzy lubią zamienić miejski asfalt na wymagające szutry. Do pokonania jest 10 kilometrów (dla mniej wymagających – połowa dystansu) licznych podbiegów i leśnych ścieżek w otoczeniu najpiękniejszych widoków Mazowsza. Wiązowna Trail z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i już zalicza się do najciekawszych zawodów przełajowych w województwie.

Za pierwszym razem marzyliśmy o 100 uczestnikach, prawie wszystkich znaliśmy z imienia. 

W tym roku w zawodach weźmie udział prawie tysiąc osób, często całe rodziny. Mamy niepisaną umowę z uczestnikami: my zapewniamy niezapomniane widoki oraz pogodę, a uczestnicy przynoszą uśmiech i energię.

Tradycją stało się wspólne świętowanie sukcesów w piknikowej atmosferze. Relaksujemy się na kocach, leżakach, robimy pamiątkowe zdjęcia z gwiazdami muzyki, kina i telewizji. Na najdzielniejszych czekają boiska do siatkówki plażowej.

Hasło biegu: „Prawdopodobnie najfajniejszy trail prawie w mieście” zobowiązuje!

Wymarzone MIKOŁAJKI

Mikołajki to dzień, którego co roku z niecierpliwością wyczekują wszystkie dzieci. Jednak nie wszystkie z nich mogą liczyć na spełnienie swoich marzeń. Dlatego sześć lat temu zapoczątkowaliśmy inicjatywę o nazwie Wymarzone Mikołajki. Tego dnia wnętrza Hotelu Brant zamieniają się w dom Świętego Mikołaja, gdzie na dzieci czeka mnóstwo atrakcji.

Na naszej scenie występowali już m.in. Grzegoż Hyży, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski, Sarsa, Jula, Patrycja Markowska, Patrycja Kazadi, Orkiestra Reprezentacyjna Policji, finaliści Voice of Poland, X Factor, Mam Talent. To dzieciaki ustalają line-up! Naszym jedynym zadaniem jest zrealizować ich marzenia.

Główną atrakcją każdego eventu jest aukcja charytatywna prezentów ufundowanych przez gwiazdy i osobowości polskiego show biznesu. W ostatnich latach licytowaliśmy m.in. Koszulka Kadry Polski wraz z autografami naszych piłkarzy, szlafrok Magdy Frąckowiak z pokazu Victoria Secret, wspólne gotowanie z Mateuszem Gesslerem, przejażdżka z Filipem Chajzerem czy wspólny trening z Tomaszem Oświęcimski tuż przed galą KSW, czy wielki but Marcina Gortata (!!!). Cała wylicytowana suma trafia do podopiecznych Domów Dziecka, oraz zasili konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Przed samym hotelem tworzymy wyjątkowe iluminacje, które w niezwykły sposób tworzą świąteczną aurę. Oprócz tego dzieci uczestniczą w warsztatach plastycznych, odwiedzają fabrykę cukierków, przygotowują świąteczne prezenty oraz biorą udział w lekcjach pierwszej. Role świątecznych elfów odgrywali m.in. Olivier Janiak, Kamila Szczawińska, Edyta Herbuś, Marcelina Zawadzka, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, Paweł Deląg, Agnieszka Szulim, Natalia Siwiec, Maciej Kurzajewski, Tomasz Oświęcimski, czy Jan Wieczorkowski

Tylko śniegu nie ogarniamy☺

Opinie & Gwiazdy w Hotelu Brant ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ

Hotel Brant to także miejsce wielu medialnych imprez. Kilka razy w roku organizujemy autorskie eventy, na których nie brakuje osobistości z pierwszych stron gazet. Cieszymy się, że wśród nich znajdujemy naszych stałych gości.

ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ
Wszystko na najwyższym poziomie
Pokoje, obsługa, kuchnia - wszystko na najwyższym poziomie. Szczerze polecam każdemu kto wybiera się do Warszawy i szuka miejsca na nocleg gdzie wszystko będzie tak jak powinno.
Jan Zając - Facebook
ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ
ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ
#hotelbrant
#gwiazdywhotelu
Prestiż, klasa, elegancja i dbałość o szczegóły - serdecznie polecam ;)
Mateusz Ciuruś - Facebook
rezerwuj online
Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij